MEGA Nieruchomości to firma z wieloletnim doświadczeniem, która powstała z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi nieruchomości, działająca na terenie Śląska.

Nasze wielosektorowe doświadczenie, znajomość rynku nieruchomości, zarówno w Polsce jak i na świecie, oraz wiele udanych realizacji pozwoliły nam wypracować model skutecznego działania w branży nieruchomości na wielu płaszczyznach.

Wzorujemy się na standardach przyjętych w zachodniej Europie. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie w procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości jak również pomoc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości.

Z przyjemnością zajmiemy się aranżacją wnętrza domu lub mieszkania, a dzięki współpracy z najwyższej klasy fachowcami, szybko i rzetelnie przeprowadzimy remont każdej nieruchomości Klienta. Służymy pomocą w zakresie doradztwa inwestycyjnego, doradztwa prawnego oraz zarządzania najmem.

Oferujemy także noclegi w komfortowych, kompleksowo urządzonych apartamentach znajdujących się w najdogodniejszych lokalizacjach w Gliwicach.

Napisz do nas